Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers

+ خريد

سلام

امروز که وارد سايت شدم ديدم که يک بازديد کننده داشتم که ورودم را به دنيای وبلاگ نويس ها تبريک گفته بود . خيلی خوشحال شدم و از اين دوست خوبم ممنونم.

از اين خاصيت بهار خيلی بدم مياد. يا آدم دوست داره تمام روز رو تخت دراز بکشه و به ابرها خيره بشه و يا بزنه به کوه و دشت و بيابون(البته پاساژ و خيابون هم بد نيست!!!) و اصلا نمی تونه يه جا بند بشه به خصوص که مجبور باشه پشت کامپيوتر شرکت بشينه و کار کنه!!

 امروز هم از اون روزاست که من نمی تونم تو يه چهار ديواری بند بشم. حتما بايد قبل از رفتن به خونه يه سر برم خريد وگرنه خل ميشم!!! من می تونم کلی مغازه و پاساژ رو زير پا بذارم و فقط با يه پاکت شير و يه دونه نون برم خونه. تعجب نکنيد اين اتفاق فقط وقت هايی مثل امروز پيش مياد اگه گفتيد چرا؟ ساده است برای اينکه هنوز حقوق نگرفته ام وگرنه اوضاع خيلی فرق می کنه. اگه هيچی هم لازم نداشته باشم يه جفت جوراب می خرم فقط برای اينکه حس خريد کردنم را ارضاء کنم . فقط همين باور کنيد!!!! 

 

نویسنده : ملودی ; ساعت ٤:٠۸ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ،۱۳۸٥
تگ ها:
comment نظرات () لینک


+ دلتنگی های بهارانه

سلام عزيزان

دلم خيلی گرفته و غمگين هستم. بر خلاف اکثر مردم که تو پاييز دلتنگ می شوند من تو بهار خيلی اعصابم خورده و نمی تونم دست به هيچ کاری بزنم. تمام تنم کرخته و حس از رختخواب در اومدن را ندارم و می تونم بدون خستگی تمام روز تو رختخواب دراز بکشم و هيچ کاری نکنم.

با زور و زحمت هر روز بيدار ميشم و زندگی روزانه ام را شروع می کنم ولی مثل يه آدم مکانيکی طبق عادت به کارام می رسم و عملا هيچ انگيزه ای ندارم. يکی از دلايل اين حالتم شايد اين باشد که دچار آلرژی فصلی هستم که در بهار خيلی شديد می شه و مجبورم مرتب آنتی هيستامين قوی بخورم و هنگامی که خارش و کهيرم کم می شه بيحالی و سستی تو تنم باقی می مونه.

ولی مطمئنم که فقط به اين دليل نيست چون روزهايی هم که حالم بد نيست اين حالت های غمگينی دست از سرم برنمی داره و فقط دوست دارم يه گوشه دراز بکشم و به آسمون خيره بشم و فکر کنم ... به همه چيز و به هيچ چيز ... به همه کس و به هيچ کس...

من يه دوست قديمی داشتم (يعنی هنوز هم دارم) ولی خوب در آن حده که گاهی خبری از هم می گيريم و کمتر پيش مياد که همديگر را ببينيم مگر اينکه تصادفی جايی ببينمش. هر وقت که خيلی غمگين و دلتنگ ميشم بيشتر به ياد او می افتم و جای خاليشو تو زندگيم حس می کنم و دلم می خواد کنارم باشه تا بتونم باهاش درددل کنم...امروز هم از همون روزاست و بيشتر از هميشه دلم براش تنگ شده ... کاش بتونم ببينمش...

 

نویسنده : ملودی ; ساعت ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٢٧ اردیبهشت ،۱۳۸٥
تگ ها:
comment نظرات () لینک


+ آغاز

صبح بخير

از ديروز بعد از ظهر که وبلاگم را راه انداختم تا امروز صبح که برگشتم شرکت همش تو اين فکر بودم که برای امروز چی بنويسم . کلی مطلب جديد به ذهنم اومد ولی حالا که با يه ليوان بزرگ چايی نشستم پشت دستگاهم همه چيز يادم رفت

اشکال نداره مگه نه؟ آخه من تازه کارم و کم کم راه می افتم و اميدوارم که از نوشته های من خوشتون بياد. من عاشق نوشتن و خواندن هستم و بزرگترين سرگرمی من مطالعه است. کتاب های زيادی می خونم و هر ماه مبلغ قابل توجهی از حقوقم صرف خريد کتاب و مجله های مورد علاقه ام ميشه و در ضمن علاقه خاص من به نويسنده های فرانسوی قرن ۱۹ است.

بدم نشد دارم خودم را بهتون معرفی می کنم و کم کم بيشتر با خصوصيات اخلاقی من آشنا ميشيد. ۳۵ ساله و متاهل هستم و در يک شرکت خصوصی نرم افزاری برنامه نويسی می کنم و خوشبختانه به خاطر نوع کارم می توانم هميشه به اينترنت دسترسی داشته باشم.

شوهرم مرد خوبيه و خيلی دوستش دارم و زندگی خوبی داريم (خدا را شکر). در طول روز مدام با هم تماس داريم و از حال هم و از پيشرفت کارهامون همديگر را باخبر می کنيم. البته اونم تخصصش نرم افزاره و در يک شرکت بزرگ مدير بخش IT هست.

من هر روز تعدادی از وبلاگ های دوستان را می خونم و در اولين فرصت لينك آنها را در وبلاگ خودم می گذارم. 

برای امروز كافيه. بهتره برم به كارم برسم فعلا خداحافظ

نویسنده : ملودی ; ساعت ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٢٥ اردیبهشت ،۱۳۸٥
تگ ها:
comment نظرات () لینک


+ سلام

دوستان عزيزم سلام

خيلی وقته كه وبلاگ های شما را می خوانم و لذت ميبرم و خيلی وقته كه دلم می خواست يه وبلاگ هم از خودم داشته باشم و بتونم با شما درد و دل كنم. امروز تصميم نهايی ام را گرفتم و شروع كردم. اميدوارم كه شما هم با نظراتتون به من كمك كنيد . همه شما دوستان عزيز را كه از طريق اين نوشته ها با هم ارتباط داشته و خواهيم داشت ، دوست دارم و اميدوارم كه شما هم دوستم داشته باشيد.

ملودی

۲۴ ارديبهشت ۸۵

۴:۲۵ بعداز ظهر يك شنبه

نویسنده : ملودی ; ساعت ٦:٢٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳۸٥
تگ ها:
comment نظرات () لینک


+ ملودي

این وبلاگ متعلق به ملودي می باشد

نویسنده : ملودی ; ساعت ٦:۱٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳۸٥
تگ ها:
comment نظرات () لینک