Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers

+ جواب تست خودشناسی

بنا بریک باور ژاپنی بیابان نماد سختی هاست و هر کدام از حیوانات هم یکی از جنبه های زندگی شما.

شیر نماد غرور است.

میمون نماد محبت.

گوسفند نماد رفاقت.

اسب نماد احساسات.

گاو نماد احتیاجات اصلی.

اهمیت هر یک از جنبه های زندگی شما به ترتیبی که هر حیوان را رها میکنید آشکار میگردد. حیوانی که در ابتدا رها کرده اید کم اهمیت ترین جنبه نسبت به سایر جنبه ها در زندگی شماست و حیوانی که با خود به مقصد رسانده اید پر اهمیت ترین خصوصیت شما را


نویسنده : ملودی ; ساعت ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۳٠ فروردین ،۱۳۸٦
تگ ها:
comment نظرات () لینک


+ تست خودشناسی

 کدام قسمت شخصیتمان را بیشتر دوست داریم؟

گرما طاقت فرساست. چندین روز است که در سفر هستید.خسته اید و آب کم داریدو به همراه خود 5 حیوان دارید.

یک گاو، یک میمون، یک گوسفند، یک اسب و یک شیر.

1-     مقدار محدودی آب برایتان باقی مانده که برای سیراب کردن شما و همه حیوانات کافی نیست. اگر آب تمام شود همگی در بیابان خواهید مرد ولی اگر بخواهید جان سالم به در ببرید باید یکی از حیوانات را رها کنید و به همراه چهار حیوان باقی مانده به راهتان ادامه دهید. چه حیوانی را انتخاب میکنید؟

2-     چهار حیوان برایتان باقی مانده اما انگار از بیابان آتش میبارد. ذخیره آبتان باز هم کمتر شده و باید یک حیوان دیگر را رها کنید. این بار کدام حیوان را اتخاب میکنید؟

3-     سه تا حیوان باقی مانده. گرما همچنان طاقت فرساست و هنوز به واحه ای نرسیده اید. مجبورید یک حیوان دیگر را رها کنید. کدام یکی را انتخاب میکنید؟

4-     فقط 2 حیوان مانده. میتوانید حاشیه صحرا را ببینید اما متاسفانه آب برای هر سه باقی نمانده و تنها میتوانید یک حیوان را با خود ببرید. این بار کدام یکی را انتخاب میکنید؟

تبریک!بالاخره هر دوتای شما به سلامت از بیابان بلا بیرون آمدید.

(جواب را در پست بعدی بخوانید)

نویسنده : ملودی ; ساعت ۱٢:٠۳ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۳٠ فروردین ،۱۳۸٦
تگ ها:
comment نظرات () لینک


+ sms


تا حالا شده یه جا باشید که نتونید تلفنی حرف بزنید؟ کلی حرف هم برای گفتن داشته باشید و اون وقت مجبور بشید به مدت یک ساعت 17 اس ام اس متوالی بفرستید و همونقدر هم جواب دریافت کنید؟

 

نویسنده : ملودی ; ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٩ فروردین ،۱۳۸٦
تگ ها:
comment نظرات () لینک


+ وقایع


همیشه وقایع به آن صورتی که ما می خواهیم و انتظارش را داریم پیش نمی روند ... کاری هم از دست ما ساخته نیست ... باید تحمل کنیم و اعتراض نداشته باشیم ... البته این مورد در صورتی صدق می کند که به علت و معلول اعتقاد داشته باشیم ... وگرنه فقط عذاب خواهیم کشید ...

گفتنش خیلی راحت است اما عمل کردن به این مسئله خیلی فرق دارد ... همه نمی توانند یکدیگر را درک کنند و عقاید متفاوت عکس العمل های متفاوتی را بدنبال دارد ... آستانه تحمل افراد نیز با یکدیگر فرق دارد و مجموعه این عوامل باعث بازتاب های مختلف می گردد ... قضاوت بر اینکه چه کاری درست و چه کاری غلط است نیز بسیار مشکل است و از عهده همگان بر نمی آید ...

 

 

نویسنده : ملودی ; ساعت ۱:۳۳ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٢۸ فروردین ،۱۳۸٦
تگ ها:
comment نظرات () لینک


+ سال نو مبارک(با تاخیر)

سال 85 بالاخره تمام شد، با تمام خوبیها و بدیهاش. البته سال بسیار سختی برای من بود.

سال 86 هم شروع شد. امیدوارم امسال خوبیهاش بیشتر از بدیهاش باشه.

 

گفتنی ها زیاده ولی خلاصه می کنم. قبل از عید بازم حالم بد شده بود ولی هر جوری بود بالاخره اومدیم شمال. هفته اول حالم زیاد بد نبود ولی هوا مدام بارونی و سرد بود و زیاد نتونستیم جاهای مختلف بریم. همسر دوازدهم برگشت تهران ولی من پیش مامانم موندم. زیاد روبراه نبودم که بتونم مسافرت کنم ولی تحمل کردم تا روز سیزده به در و چهاردهم که مطب ها باز شد رفتم پیش یک دکتر و او هم از همون مطب منو مستقیم فرستاد بیمارستان برای جراحی و بعد از دو روز برگشتم خونه و خدا رو شکر الان خیلی بهترم. ولی در حال استراحت هستم اگه خدا بخواد و همینطور خوب باشم آخر هفته همسر میاد دنبالم و برمیگردم تهران.

 

این گزارش مختصر و مفید این یک ماهی بود که پیدام نبود. خدا کنه که دیگه خوب خوب بشم و بتونم زندگی عادی داشته باشم، از مریضی و بیمارستان و دکتر و آزمایشگاه خسته شدم. دلم گردش و تفریح و مهمانی میخواد. دلم برای خونه و زندگی ام و همسر تنگ شده. برام دعا کنید.

 

نویسنده : ملودی ; ساعت ۸:٠٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٦ فروردین ،۱۳۸٦
تگ ها:
comment نظرات () لینک