Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers

+ روزانه


دو هفته بدی را گذراندیم.

 

همسر مریض شده بود . با معده درد شدید شروع شد و با سنگ صفرا و عفونت شدید و خونریزی معده ادامه پیدا کرد و در نهایت عمل در آوردن کیسه صفرا ختم شد. امروز تازه رفت سر کار ولی هنوز خیلی ضعیفه و باید کلا پرهیز غذایی شدید داشته باشه.

 

نی نی خوبه. داره کم کم بزرگ میشه و متوجه حرفها میشه و کم و بیش میزاره به کارام برسم. اگر چه مدام تو دست و پای منه ولی بازم با هم کنار میاییم، ولی میخواد تو همه کارها بهم کمک کنه. اگه گرد گیری کنم اونم یه پارچه برمیداره و شروع می کنه به پاک کردن. اگه آشپزی کنم میاد کنارم و ظرفهای پلاستیکی و مواد غذایی رو از تو کابینت درمیاره و کنارم باهاشون بازی میکنه.

 

 ولی اگه بخوام بشینم پای کامپیوتر وضع کاملا فرق می کنه یا باید تو بغلم باشه و موس و کیبرد در اختیارش تا هر کاری دوست داره بکنه و یا اینقدر غر میزنه و بهانه جویی می کنه و کارهای مختلف ازم میخواد که کلا قیدشو بزنم و برم پیشش. واسه همینه که زیاد نمیتونم بیام تو اینترنت ببینم چه خبره و یا وبلاگمو بروز کنم. ADSL هم که هنوز ندارم که ادیتور را باز بزارم و هر دفعه بیام چند تا جمله بنویسم. به هر جا هم زنگ میزنم میگن پیش شماره شما جزو محدوده ما نیست.

 

پ . ن :  وبلاگ نی نی هم بروزه.

 

 

 

نویسنده : ملودی ; ساعت ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱٠ اسفند ،۱۳۸۸
تگ ها: روزانه و نی نی
comment نظرات () لینک