عصبانیم ...

چند ساله که وایمکس مبین نت دارم . خیلی راضی نیستم ازش ولی بدک نیست . البته وقتی میرم شهرستان واقعا داغونه و اذیتم میکنه ولی تو خونه خوبه . 

معمولا هم اکانتم رو شش ماهه تمدید می کنم که هر ماه درگیر قطعی و وصلی نشم . چون مبین اصلا پیغامی چیزی نمیده و فقط سرویس رو قطع می کنه و بعدش باید بکشی خودتو تا یکیو پیدا کنی که برات پرداخت کنه و بتونی وصل بشی.

من هر چند روز حسابمو چک می کنم ببینم چقدر مصرف کردم و چقدر از حسابم باقی مونده. دیشب وقتی داشتم گزارش هامو میدیم متوجه شدم که این چند روز اخیر مصرفم خیلی بالا رفته و از اکانتم که فکر می کردم تا آخر فروردین برام میمونه یه ذره بیشتر نمونده. خیلی تعجب کردم و کمی گزارش ها و طرح ها رو بالا پایین کردم و تازه متوجه شدم که ساعت دانلود مجانی رو کم کردند و به هیچ وجه اطلاع رسانی نکردند. لااقل یه ایمیل هم نزدند و منم که فکر میکردم دارم تو ساعت های رایگان دانلود می کنم یهو اکانتمو تموم کردم. 

این تغییر هم خیلی زیاد بوده که مقدار داونلودم اینقدر زیاد شده. قبلا از ساعت 2صبح تا 8 صبح بود و منم تو همین ساعتها تنظیم می کردم که دیشب دیدم زده ساعت رایگان 3 تا 7 صبح. یعنی از هر دو طرف یک ساعت کم کرده بدون اینکه اطلاع بده و اگه من طرحها و گزارش هامو نمی دیدم یهو اینترنتم قطع میشد بدون اینکه بفهمم دلیلش چی بوده. البته امروز حتما بهشون زنگ میزنم و میگم ولی قبل از اون خواستم اینجا بنویسم که شماها هم برید کنترل کنید و این بلای من سرتون نیاد . الان باید تو این روزهای آخر سالی با هزار تا هزینه فوق العاده برم اکانمو هم شارژ کنم و حسابی عصبانیم...خیلی زیاد...

/ 0 نظر / 24 بازدید